KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13668267
nr 1366 8267
Mikko Halkilahti
(f. 1884), Finland
Oljemålning, Landskap med skog och vatten. Signerad. Olja på duk, 42x110 cm, ej ramad
Mikko Halkilahti, finländsk bildkonstnär född 1884.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:19:45
9/12 22:57:00
100 kr
14/12 07:54:04